

Домкрат рейковий SJ 5 т (04-410002)
11 390 ₴
10 820,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 04-410002
- Рейковий домкрат для підйому вантажів.
- Посилена гальмівна система.
- Зручна, ергономічна рукоятка.
- Мала вага, надійна конструкція.
- Супроводжується сертифікатом якості.
Рейковий домкрат SJ – надійний, зрозумілий та зручний в експлуатації пристрій для підняття вантажів різного типу. Пристрій має вантажопідйомність 5 тонн та 10 тонн (вона варіюється залежно від моделі). Конструкція з гальмом забезпечує надійну фіксацію об'єкта, що піднімається, на потрібній висоті для безпеки користувача.
Універсальність застосування рейкового домкрата SJ
Призначення монтажного рейкового домкрата SJ – підняття, страхування, утримання вантажів до 10 т. Завдяки міцній конструкції з високоякісної сталі та автоматичному стопору, підняті об'єкти залишаються у зафіксованому положенні тривалий час, запобігаючи мимовільному опусканню.
Рейковий домкрат часто застосовується:
- під час будівельних, ремонтних, демонтажних робіт;
- підіймання та переміщенні важких предметів;
- технічного обслуговування автомобілів;
- встановлення обладнання.
На відміну від захватів, талей та строп, монтажний рейковий домкрат – самостійний вантажопідйомний пристрій, який не передбачає використання кранового обладнання. Він розміщується під вантажем і піднімає його на потрібну висоту.
Переваги монтажного рейкового домкрата
Рейковий домкрат SJ виготовляється з якісних компонентів для надійної та довговічної експлуатації. Пристрій має відносно невеликі габарити і вагу, що забезпечує зручне використання та зберігання. Конструкція пристрою дозволяє працювати з вантажами різного типу, форми, конфігурації.
Переваги домкратів рейкового типу:
- можливість купити рейковий домкрат SJ з вантажністю 5 та 10 тонн;
- надійність, простота, зручність експлуатації;
- підняття вантажів з підлоги за допомогою лапи;
- автоматичний стопор;
- плавне піднімання та опускання;
- тривалий термін служби;
- вигідна ціна.
Принцип дії рейкових домкратів
Устаткування працює на основі черв'ячного механізму. Для підняття вантажу домкрат поміщається під нього та приводиться в дію обертанням механічної ручки. Якщо під важким предметом недостатньо простору для встановлення рейкового домкрата, задіюється лапа, розташована на висоті 60–80 мм від основи пристрою, але в цьому випадку вантажопідйомність знижується приблизно на 30% від номінальної.

|
Вантажопідйомність, тн |
A, мм |
B, мм |
C, мм |
D, мм |
E, мм |
F, мм |
G, мм |
H, мм |
K, мм |
R, мм |
S, мм |
T, мм |
Маса, кг |
|
3,0 |
83 |
130 |
735-1090 |
70-425 |
60 |
45 |
138 |
249 |
170 |
140 |
235 |
128 |
20 |
|
5,0 |
105 |
140 |
510-1075 |
60-425 |
75 |
60 |
135 |
200 |
170 |
140 |
165 |
100 |
28 |
|
10,0 |
115 |
140 |
670-1190 |
80-490 |
75 |
65 |
135 |
260 |
220 |
170 |
240 |
105 |
46 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Load-tech |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вантажопідйомність | 5000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 1075 мм |
| Висота підхоплення | 510 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 16 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Рейкові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Південна Корея |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Діапазон підйому нижньої лапкою: 60-425 мм |
| Вид | Механічні |
| Максимальна висота підйому | 1075 мм |
| Вага домкрата | 16 кг |
- Ціна: 10 820,50 ₴


