

Домкрат рейковий SJ 10 т (04-410003)
15 980 ₴
15 181 ₴
- Готово до відправки
- Код: 04-410003
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Рейковий домкрат для підйому вантажів.
- Посилена гальмівна система.
- Зручна, ергономічна рукоятка.
- Мала вага, надійна конструкція.
- Супроводжується сертифікатом якості.
Рейковий домкрат – пристрій, що використовується для підняття різноманітних вантажів. Домкрати застосовуються при підйомі і переміщенні важких вантажів, монтажі обладнання, будівництва, ремонту, демонтажних роботах. Основною особливістю домкратів є те, що вони на відміну від інших вантажопідйомних засобів (строп, талів, захоплень), працюють знизу, а не зверху вантажу. Підйом вантажу здійснюється шляхом обертання рукоятки домкрата. Рейковий домкрат оснащений гальмами для фіксації вантажу в піднятому положенні. Завдяки простоті конструкції рейкові домкрати відрізняються високою надійністю, компактністю і зручністю в експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Load-tech |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вантажопідйомність | 10000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 1190 мм |
| Висота підхоплення | 670 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 29.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Рейкові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Південна Корея |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Діапазон підйому нижньої лапкою: 60-425 мм |
| Вид | Механічні |
| Максимальна висота підйому | 1190 мм |
| Вага домкрата | 29.4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 181 ₴


