


Домкрат гідравлічний з низьким підхопленням (лапою) HM 5 т (04-420001)
14 298 ₴
13 583,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: 04-420001
- Гідравлічний домкрат для підйому вантажів.
- Надійна конструкція, захист від перевантаження.
- Регулювання швидкості опускання.
- Корпус, що обертається, працює в будь-якому положенні.
- Зручна, ергономічна рукоятка.
- Супроводжується сертифікатом якості.
- Стандарт: ДСТУ EN 1494:2018.
- Гарантія: 12 місяців.
- Виробник: Китай

Гідравлічний домкрат - пристрій, що використовується для підняття різноманітних вантажів. Домкрати застосовуються при підйомі і переміщенні важких вантажів, монтажі обладнання, будівництві, ремонті, демонтажних роботах. Основною особливістю домкратів є те, що вони на відміну від інших вантажопідіймальних засобів (стропа, талі, захвату), працюють знизу, а не зверху вантажу.
Гідравлічні домкрати працюють за рахунок тиску масла на поршень, завдяки чому досягається велике підйомне зусилля при малому ході рукоятки. Підйом вантажу здійснюється шляхом натискання на рукоятку домкрата. Плюсами гідравлічних домкратів є - велика вантажопідйомність, плавність ходу, компактність і надійність конструкції.
Наша компанія пропонує тільки якісні вироби, перевірені в реальних умовах роботи. Всі домкрати проходять перевірку перед продажем, супроводжуються гарантією, паспортом та інструкцією по експлуатації.

|
Вантажопідйомність, тн |
Висота підйому лапи, мм |
Висота підйому верхньої площадки, мм |
Зусилля на рукоятці, Н |
Маса, кг |
Габаритні розміри, мм |
|
5,0 |
25-230 |
368-573 |
380 |
25 |
360х190х430 |
|
10,0 |
30-260 |
420-650 |
400 |
35 |
380х220х510 |
|
25,0 |
58-273 |
505-720 |
400 |
102 |
530х350х610 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Load-tech |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Висота підхоплення | 368 мм |
| Висота підйому | 573 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 5000 кг |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Власна вага | 25 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Гідравлічні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага домкрата | 25 кг |
| Вид | Низькопіхоплювальні |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Діапазон підйому нижньої лапкою: 25-230 мм; Зусилля на рукоятці: 380 Н |
| Максимальна висота підйому | 573 мм |
| Країна-виробник товару | Південна Корея |
| Усилие на рукоятке | 380 Н |
- Ціна: 13 583,10 ₴


