- Болт із провушиною у формі кільця;
- Матеріал виготовлення: легована сталь;
- Покриття: оцинковане;
- Стандарт: DIN 580;
- Спрощується сертифікатом якості;
- Гарантія: 6 місяців.
Болт із кільцем (римболт). Однією стороною вкручується в деталь або обладнання, а друга сторона, обладнана кільцем. Відповідає європейському стандарту DIN 580, має поцинковане покриття.
Позначення римболта відповідає кроку різі болта.

|
Позначення A, мм |
Робоче навантаження, тн |
B, мм |
C, мм |
D, мм |
E, мм |
F, мм |
G, мм |
Маса 1 шт., кг |
|
M6 |
0,070 |
13 |
18 |
20 |
36 |
8 |
16 |
0,05 |
|
M8 |
0,140 |
13 |
18 |
20 |
36 |
8 |
20 |
0,06 |
|
M10 |
0,230 |
17 |
23 |
25 |
45 |
10 |
25 |
0,10 |
|
M12 |
0,340 |
20 |
27 |
30 |
53 |
12 |
30 |
0,18 |
|
M14 |
0,490 |
27 |
31 |
35 |
62 |
14 |
35 |
0,27 |
|
M16 |
0,700 |
27 |
31 |
35 |
62 |
14 |
35 |
0,28 |
|
M18 |
1,000 |
30 |
35 |
40 |
71 |
16 |
40 |
0,43 |
|
M20 |
1,200 |
30 |
35 |
40 |
71 |
16 |
40 |
0,43 |
|
M22 |
1,500 |
33 |
45 |
50 |
90 |
18 |
45 |
0,81 |
|
M24 |
1,800 |
36 |
45 |
50 |
90 |
20 |
50 |
0,84 |
|
M27 |
2,500 |
40 |
48 |
53 |
96 |
22 |
50 |
1,22 |
|
M30 |
3,600 |
45 |
55 |
60 |
109 |
24 |
65 |
1,66 |
|
M36 |
5,100 |
54 |
65 |
70 |
128 |
28 |
75 |
2,65 |
|
M42 |
7,000 |
63 |
74 |
80 |
147 |
32 |
85 |
4,03 |
|
M48 |
8,600 |
68 |
85 |
90 |
168 |
38 |
100 |
6,32 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LT |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 6.32 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал кріпильного виробу | Легована сталь |
| Метрична різьба, М | 48 мм |
| Покриття | Цинк |
| Стандарт | DIN 580 |
| Тип кріпильного виробу | Рим-болт |
| Робоче навантаження | 8.6 |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр кільця | 90 мм |
| Діаметр підстави | 100 мм |
| Зовнішній діаметр кільця | 168 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 68 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 625,34 ₴



