- Гайка з кільцем.
- Матеріал виготовлення: легована сталь.
- Покриття: оцинковане.
- Стандарт: DIN 582.
- Супроводжується сертифікатом якості.
- Гарантія: 6 місяців.
Гайка з кільцем (рим-гайка). Однією стороною нагвинчується на елементи кріплення деталі або обладнання, а друга сторона, оснащена кільцем. Відповідає європейському стандарту DIN 582, має оцинковане покриття.
Позначення рим-гайки відповідає кроку внутрішньої різьби гайки.

|
Позначення A, мм |
Робоче навантаження, тн |
B, мм |
D, мм |
E, мм |
F, мм |
G, мм |
Маса 1 шт, кг |
|
M6 |
0,070 |
36 |
20 |
36 |
6 |
17 |
0,05 |
|
M8 |
0,140 |
36 |
20 |
36 |
8 |
20 |
0,05 |
|
M10 |
0,230 |
45 |
25 |
45 |
10 |
25 |
0,09 |
|
M12 |
0,340 |
54 |
30 |
54 |
12 |
30 |
0,16 |
|
М14 |
0,490 |
62 |
35 |
63 |
14 |
35 |
0,23 |
|
M16 |
0,700 |
62 |
35 |
63 |
14 |
35 |
0,24 |
|
М18 |
0,900 |
71 |
40 |
72 |
16 |
40 |
0,33 |
|
M20 |
1,200 |
71 |
40 |
72 |
16 |
40 |
0,35 |
|
М22 |
1,500 |
90 |
50 |
90 |
18 |
45 |
0,69 |
|
M24 |
1,800 |
90 |
50 |
90 |
20 |
50 |
0,70 |
|
М27 |
2,500 |
97 |
53 |
96 |
20 |
50 |
0,87 |
|
M30 |
3,600 |
109 |
60 |
109 |
24 |
65 |
1,32 |
|
M36 |
5,100 |
128 |
70 |
128 |
28 |
75 |
2,08 |
|
M42 |
7,000 |
147 |
80 |
147 |
32 |
85 |
3,11 |
|
M48 |
8,600 |
168 |
90 |
168 |
38 |
100 |
5,02 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LT |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.16 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал кріпильного виробу | Легована сталь |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Покриття | Цинк |
| Робоче навантаження | 0.34 т |
| Стандарт | DIN 582 |
| Тип кріпильного виробу | Рим-гайка |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр кільця | 30 мм |
| Діаметр підстави | 30 мм |
| Зовнішній діаметр кільця | 54 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | Можлива оплата за безготівковим розрахунком з ПДВ. Безкоштовна доставка по Києву, Одесі, Харкову та Львову при замовленні на суму понад 1000 грн. Перед відправкою деяких категорій товарів, ми можемо попросити Вас внести часткову передоплату. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37,41 ₴



