
Ланцюг коротколанковий оцинкований DIN 5685A 3х16 (ціна вказана за 1 метр, замовлення кратно 5м)
24,68 ₴
Мінімальне замовлення — 5 шт.
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 03-820002
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Коротколанковий зварний технічний ланцюг.
- Матеріал виготовлення: сталь.
- Покриття: оцинковане.
- Стандарт: DIN 5685А.
- Супроводжується сертифікатом якості.
- Гарантія: 6 місяців.
Ланцюг оцинкований коротколанковий в основному використовується як кріпильний елемент при монтажі різних конструкцій. Також широке застосування коротколанковий ланцюг знайшов в сфері народного господарства. Ланцюг можна використовувати для огорожі, кріплення або підвіски чого-небудь. Для запобігання негативного впливу навколишнього середовища і продовження терміну служби, ланцюги покриті шаром цинку.
Ланцюг відповідає сучасному європейському стандарту DIN 5685А.

|
Позначення |
Калібр ланцюга D, мм |
Шаг T, мм |
Ширина B, мм |
високе навантаження, кг |
Маса 1м, кг |
|
2х14 |
2 |
14 |
8 |
125 |
0,080 |
|
3х16 |
3 |
16 |
11 |
280 |
0,160 |
|
4х19 |
4 |
19 |
15 |
500 |
0,330 |
|
5х21 |
5 |
21 |
19 |
800 |
0,500 |
|
6х24 |
6 |
24 |
22 |
1125 |
0,730 |
|
7х28 |
7 |
28 |
27 |
1500 |
1,100 |
|
8х32 |
8 |
32 |
32 |
2000 |
1,330 |
|
10х40 |
10 |
40 |
40 |
3150 |
2,100 |
|
12х48 |
12 |
48 |
48 |
4500 |
2,500 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LT |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.16 кг/м |
| Внутрішня довжина ланки | 16 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Калібр ланцюга | 3 мм |
| Матеріал ланцюга | Сталь |
| Зовнішня ширина ланки | 11 мм |
| Покриття | Цинк |
| Робоче навантаження | 0.3 т |
| Тип ланцюга | З коротким ланкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | Можлива оплата за безготівковим розрахунком з ПДВ. Безкоштовна доставка по Києву, Одесі, Харкову та Львову при замовленні на суму понад 1000 грн. Перед відправкою деяких категорій товарів, ми можемо попросити Вас внести часткову передоплату. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24,68 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.


