- Гак-обмежувач (кіготь) 8 класу міцності (Grade 80) з вилковим сполученням типу SL-73.
- Коефіцієнт запасу міцності: 4:1.
- Матеріал виготовлення: міцна сталь.
- Стандарт: ДСТУ EN 1677-3:2014.
- Супроводжується сертифікатом якості.
- Гарантія: 6 місяців.
- Виробник: Китай

Гак бмежувач "кіготь" 8 класу (Grade80) використовується в ланцюгових стропах для регулювання довжини гілок, а також можуть встановлюватися в ланцюгові гілки стяжних пристроїв. Кріпиться безпосередньо в ланку ланцюга. Мають трохи більш зручну конструкцію, в порівнянні з гаками-обмежувачами SL-86. Крюк виготовлений з міцної сталі. Коефіцієнт запасу міцності 4: 1. Відповідає стандарту ДСТУ EN 1677-1:2014.

|
Маркування |
Вантажопідйомність, тн |
A |
B |
C |
E |
L |
Вага 1 шт, кг |
|
мм |
|||||||
|
6-8 |
1,12 |
7,5 |
7,5 |
33 |
26 |
73,5 |
0,2 |
|
7/8-8 |
2,0 |
9,5 |
9,5 |
45 |
36 |
101 |
0,4 |
|
10-8 |
3,15 |
13 |
13 |
55 |
48 |
138 |
1,0 |
|
13-8 |
5,3 |
18 |
16 |
75 |
59 |
177 |
2,0 |
|
16-8 |
8,0 |
21 |
21 |
93 |
73 |
220 |
3,3 |
|
18/20-8 |
12,5 |
22 |
22 |
99 |
78 |
238 |
6,2 |
|
22-8 |
15,0 |
25,5 |
25,5 |
118 |
98 |
295 |
8,5 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LT |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 138 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Коефіцієнт запасу міцності | 4 |
| Максимальне навантаження | 3.15 т |
| Матеріал гака | Високоміцна сталь |
| Робоче навантаження | 3.15 т |
| Тип гака | Обмежувач з вилковим спряженням |
| Ширина | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 639 ₴




