


Гідравлічний пляшковий домкрат EBJ 8 т (04-420026)
990 ₴
940,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 04-420026
- Гідравлічний домкрат пляшкового типу.
- Надійна конструкція, посилений шток.
- Швидкий підйом, плавний хід.
- Наявність запобіжного клапана.
- Велика висота підйому.
- Зручна, ергономічна рукоятка.
- Супроводжується сертифікатом якості.
- Стандарт: ДСТУ EN 1494:2018
- Гарантія: 6 місяців.
- Виробник: Китай

Гідравлічний пляшковий домкрат - пристрій, що використовується для підняття важких вантажів. Пляшкові домкрати застосовуються при підйомі і переміщенні важких вантажів, монтажі обладнання, будівництві, ремонті, демонтажних роботах.
Гідравлічні домкрати працюють за рахунок тиску масла на поршень, завдяки чому досягається велике підйомне зусилля при малому ході рукоятки. Підйом вантажу здійснюється шляхом натискання на рукоятку домкрата. Плюсами гідравлічних домкратів є - велика вантажопідйомність, плавність ходу, компактність і надійність конструкції.
Увага! У домкратах має бути достатня кількість відфільтрованої гідравлічної оливи, тому перед початком роботи, необхідно перевірити її рівень і при необхідності долити. В іншому випадку, номінальна висота не може бути досягнута.
ТОВ "ЛОАД-ТЕХ" пропонує лише якісні вироби, перевірені в реальних умовах роботи. Всі домкрати проходять перевірку перед продажем, супроводжуються гарантією, паспортом та інструкцією по експлуатації.

|
Вантажопідйомність |
Висота |
Хід штоку |
Хід гвинта |
Висота підйому |
Маса |
|
тн |
А, мм |
В, мм |
С, мм |
D, мм |
кг |
|
6 |
185 |
135 |
65 |
385 |
3,70 |
|
8 |
190 |
140 |
70 |
400 |
4,55 |
|
10 |
195 |
130 |
67 |
392 |
5,05 |
|
12 |
200 |
140 |
70 |
410 |
6,00 |
|
15 |
210 |
140 |
68 |
418 |
7,05 |
|
20 |
220 |
160 |
67 |
447 |
9,50 |
|
25 |
255 |
160 |
- |
415 |
9,20 |
|
30 |
255 |
160 |
- |
415 |
11,00 |
|
32 |
245 |
160 |
- |
405 |
12,10 |
|
40 |
255 |
160 |
- |
415 |
13,50 |
|
50 |
270 |
190 |
- |
460 |
19,15 |
|
100 |
335 |
180 |
- |
515 |
76,00 |
|
200 |
375 |
200 |
- |
575 |
140,0 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LT |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 4.55 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Вертикальні (пляшкові) |
| Вантажопідйомність (т) | 8 |
| Максимальна висота підйому | 400 мм |
| Мінімальна висота підйому | 190 мм |
| Тип | Гідравлічні |
- Ціна: 940,50 ₴


