



Домкрат гідравлічний підкатний 2 т (04-420044)
1 590 ₴
1 510,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 04-420044
- Гідравлічний підкатний домкрат.
- Швидкий підйом, плавний хід.
- Зручна, ергономічна рукоятка.
- Супроводжується сертифікатом якості.
- Стандарт: ДСТУ EN 1494:2018
- Гарантія: 6 місяців.
- Виробник: Китай

Гідравлічний домкрат підкатного типу є універсальним вантажопідйомним пристроєм, здатним піднімати, утримувати і фіксувати вантаж, маса якого не перевищує 2 тонн. Дана модель використовується переважно в автомайстернях та на СТО.
Дозволяє піднімати та утримувати вантаж на висоті від 127 до 330 мм, де 127 мм – це мінімальна висота зачепа, а 330 мм – висока висота підйому. Завдяки таким підйомним можливостям представлену модель можна використовувати для проведення ремонтних та діагностичних робіт з машинами низького кліренсу.
Пристрій виконаний у вигляді візка з чотирма коліщатками, підйомним штоком та приводною ручкою, що робить роботу з домкратом швидкою та мобільною. Корпус виконаний з міцного металу, завдяки якому вся конструкція безпечно витримує заявлений виробником тоннаж.
|
Вантажопідйомність, тн |
Мінімальна висота, мм |
висока висота, мм |
Маса, кг |
|
2 |
127 |
330 |
8,5 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LT |
| Країна виробник | Китай |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 8.5 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Гідравлічні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Підкатні |
| Максимальна висота підйому | 330 мм |
| Мінімальна висота підйому | 127 мм |
| Вантажопідйомність (т) | 2 |
- Ціна: 1 510,50 ₴


