- Маслостанція для гідроциліндрів електрична
- Напруга 380В, 50Гц
- Робочий тиск 700бар
- Рукав високого тиску в комплекті 2шт.
- Супроводжується сертифікатом якості
- Стандарт: ДСТУ EN 1494:2018
- Гарантія: 12 місяців.
- Бренд: POLTEK ®
.
Насосна гідравлічна електростанція призначена для роботи в з домкратами-гідроциліндрами. Тиск масла створюється шляхом електричного двигуна. Маслостанція відрізняється надійною конструкцією, високою продуктивністю при малих затратах. Насос забезпечує робочий тиск 700бар, підходить для роботи практично з усіма моделями гідроциліндрів.
Наша компанія пропонує тільки якісні вироби, перевірені в реальних умовах роботи. Всі насоси проходять перевірку перед продажем, супроводжуються гарантією, паспортом та інструкцією по експлуатації.
|
Модель |
Потужність |
Напруга |
високий вихідний тиск |
Номінальний тиск |
Кількість масла за хвилину |
Ємність масляного бака |
Тип масла |
Габаритні розміри |
Маса |
||
|
Низький тиск |
Високий тиск |
Низький тиск |
Високий тиск |
||||||||
|
кВт |
В |
бар |
бар |
л/хв |
л |
мм |
кг |
||||
|
DB150-D2 |
1.5 |
380 |
700 |
100 |
700 |
7.9 |
1.7 |
10 |
10-32 протизносне гідравлічне масло |
410х285х545 |
43 |
|
DB300-D2 |
3.0 |
380 |
700 |
100 |
700 |
14 |
2.8 |
30 |
510х370х630 |
78 |
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Poltek |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 43 кг |
| Висота | 545 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 410 мм |
| Ємність масляного бака | 10 л |
| Потужність | 1.5 кВт |
| Номінальний робочий тиск | 70 МПа |
| Тип приводу | Електродвигун |
| Ширина | 285 мм |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Домкрат підкатний | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Аксесуари для домкратів |
| Доставка/Оплата | Можлива оплата за безготівковим розрахунком з ПДВ. Безкоштовна доставка по Києву, Одесі, Харкову та Львову при замовленні на суму понад 1000 грн. Перед відправкою деяких категорій товарів, ми можемо попросити Вас внести часткову передоплату. |
- Ціна: 41 197 ₴






