Гідравлічний штабелер ручний POLTEK 1т/1.6 м
38 761 ₴
- Готово до відправки
- Код: 04-660016
- Штабелер ручний гідравлічний для переміщення вантажів;
- Надійна конструкція рами і гідроциліндра;
- Міцні, зносостійкі кермові колеса і ролики;
- Підшипники, що не потребують додаткового змащування;
- Обрезинена ручка;
- Супроводжується сертифікатом якості;
- Відповідає EN 1757-2;
- Гарантія: 12 місяців;
- Бренд: POLTEK ®
.
Ручні штабелери "POLTEK" відрізняються хорошими експлуатаційними показниками і надійністю. Це досягається завдяки ретельному контролю якості на всіх етапах виробничого процесу, запровадженому на заводах компанії.
Основна сфера використання штабелерів - це переміщення та складування вантажів на піддонах. Штабелер оснащений ручним приводом підйому, як привід використовується міцний металевий ланцюг. Штабелери висотою підйому 1,6 м оснащені моно щоглою, на модель з висотою підйому 3м встановлюється дуплексная щогла.
Переваги ручних штабелерів POLTEK:
- Модернізований гідравлічний домкрат підвищеної надійності. Термін служби гідровузла до першого ремонту, при дотриманні правил експлуатації, в середньому складає не менше 2-х років.
- Корпус зварений з якісної сталі на автоматичних роботизованих лініях, що забезпечує правильну геометрію. Деталі, які мають основне навантаження виготовлені методом лиття.
- Міцні та надійні кермові колеса і ролики. Для зручності обслуговування всі вузли та з'єднання оснащені маслянками.
- Безпека. Вантаж та ланцюговий привід відокремлені від оператора штабелера міцною металевою решіткою.
- Захист від перевертання. Спеціальна конструкція опорних вил рівномірно розподіляє навантаження і не допускає перекидання штабелера.

|
Модель |
|
LM1016 |
LM1030 |
LM1516 |
|
Вантажопідйомність |
Q, кг |
1000 |
1000 |
1500 |
|
Центр навантаження |
C, мм |
575 |
575 |
575 |
|
Повна маса |
кг |
210 |
331 |
211 |
|
Висота підйому |
h3 |
1600 |
3000 |
1600 |
|
Висота вил в нижньому положенні |
h13 |
85 |
85 |
85 |
|
Загальна довжина |
l1 |
1660 |
1670 |
1660 |
|
Загальна ширина |
b1 |
740 |
740 |
740 |
|
Довжина вил |
l |
1150 |
1150 |
1150 |
|
Ширина вил |
b5 |
550 |
550 |
550 |
|
Розмір передніх коліс |
мм |
180х50 |
180х50 |
180х50 |
|
Розмір задніх коліс |
мм |
74х70 |
74х70 |
74х70 |
|
Кіл-ть коліс передніх/задніх |
шт. |
2/2 |
2/2 |
2/2 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Poltek |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Вантажопідйомність | 1000 кг |
| Власна вага | 150 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 710 мм |
| Довжина | 1700 мм |
| Висота | 2040 мм |
| Розміри вил | |
| Довжина вил | 1150 мм |
| Ширина вил | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Комплектація | Штабелер, паспорт |
| Вид | Гідроциліндри |
| Кількість поворотних коліс | 2 |
| Колір | Червоний |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Висота підйому | 1.6 м |
| Крок підйому | 20 мм |
| Доставка/Оплата | Можлива оплата за безготівковим розрахунком з ПДВ. Безкоштовна доставка по Києву, Одесі, Харкову та Львову при замовленні на суму понад 1000 грн. Перед відправкою деяких категорій товарів, ми можемо попросити Вас внести часткову передоплату. |
| Основні атрибути | |
| Мінімальна висота підйому | 85 мм |
| Розміри роликів на вилах | |
| Ширина роликів на вилах | 52 мм |
| Діаметр роликів на вилах | 75 мм |
| Розміри кермових коліс | |
| Ширина кермових коліс | 50 мм |
| Діаметр кермових коліс | 180 мм |
- Ціна: 38 761 ₴








