Візок для бочок, ручний бочковоз POLTEK 0.3 т (04-660036)
23 161 ₴
- Готово до відправки
- Код: 04-660036
- Візок гідравлічний для переміщення бочок (ручний бочковоз);
- Вантажопідйомність 0,3 тонни;
- Посилена рама і гідроциліндр;
- Ролики з поліуретановим покриттям, гумові рульові колеса;
- Прецизійні підшипники;
- Обгумована ручка;
- Супроводжується сертифікатом якості.
- Відповідає EN 1757-2;
Бренд: POLTEK.
Ручні бочковози "POLTEK" відрізняються хорошими експлуатаційними показниками і надійністю. Це досягається завдяки ретельному контролю якості на всіх етапах виробничого процесу, запровадженого на заводах компанії.
Дані візки для бочок оснащені модернізованим гідравлічним домкратом підвищеної надійності. Термін служби гідровузла до першого ремонту, при дотриманні правил експлуатації, в середньому складає не менше 2-х років.
Корпус гідравлічного бочковоза зварений з якісної сталі на автоматичних роботизованих лініях, що забезпечує правильну геометрію. Деталі, що несуть основне навантаження виготовлені методом лиття.
Колеса і ролики, металеві, з поліуретановим покриттям. Для зручності обслуговування всі вузли і з'єднання оснащені маслянками.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Poltek |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 80 |
| Доставка/Оплата | Можлива оплата за безготівковим розрахунком з ПДВ. Безкоштовна доставка по Києву, Одесі, Харкову та Львову при замовленні на суму понад 1000 грн. Перед відправкою деяких категорій товарів, ми можемо попросити Вас внести часткову передоплату. |
| Основні | |
| Вид | З нестандартною вилкою |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість поворотних коліс | 2 |
| Комплектація | Рокла, паспорт |
| Максимальна висота вил | 400 мм |
| Матеріал | Метал |
| Розмір роликів вил | 120х50 мм |
| Розмір рульових коліс | 180х50 мм |
| Розміри | 980×850×1180 |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 23 161 ₴


