
Домкрат-гідроциліндр стандартного типу POLTEK RCS 100 т (04-420008)
14 070 ₴
13 366,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 04-420008
- Гідроциліндр стандартного типу для підйому вантажів.
- Литий корпус з міцної сталі.
- Зносостійкий поршень, загартована опора штока.
- Посилена зворотня пружина.
- Працює в будь-якому положенні.
- Робочий тиск 700бар.
- Супроводжується сертифікатом якості.
- Стандарт: ДСТУ EN 1494:2018.
- Гарантія: 12 місяців.
- Бренд: POLTEK ®
.
Гідроциліндр - пристрій, що використовується для підняття важких вантажів. Домкрати-гідроциліндри незамінні при монтажі або демонтажі важкого устаткування, конструкцій, для відриву від площини важких верстатів і машин, у будівництві, також використовуються при проведенні ремонтів великих вузлів різної техніки. Основною особливістю домкратів є те, що вони на відміну від інших вантажопідйомних засобів (строп, талів, захоплень), працюють знизу, а не зверху вантажу.
В основі роботи домкрата лежить принцип тиску масла на поршень, за рахунок якого досягається велике підйомне зусилля. Плюсами гідравлічних домкратів є - велика вантажопідйомність, плавність ходу, компактність і надійність конструкції.
Відмінною особливістю гідроциліндрів є те, що вони працюють в парі з ручною або електричною маслостанцією (насосом).
Наша компанія пропонує тільки якісні вироби, перевірені в реальних умовах роботи. Всі домкрати-гідроциліндри проходять перевірку перед продажем, супроводжуються гарантією, паспортом та інструкцією по експлуатації.
Увага! Насос для накачування, в комплект не входить. Ви можете придбати його окремо - Насос ручний для гідроциліндрів
| Вантажопідйомність | Ефективна площа | Діаметр циліндра внутрішній | Діаметр циліндра зовнішній |
Хід штока |
Маса | Габаритна висота min | Марка ручного насосу |
| тн. | см2 | мм | мм | мм | кг | мм | |
| 10 | 15.89 | 45 | 63 | 50 | 2.4 | 108 | CP-180 |
| 20 | 33.16 | 52 | 90 | 50 | 4.4 | 111 | CP-180 |
| 30 | 50.24 | 63 | 104 | 50 | 6.4 | 111 | CP-700 |
| 50 | 78.5 | 80 | 125 | 50 | 9.4 | 116 | CP-700 |
| 100 | 143.06 | 99 | 178 | 50 | 20.4 | 126 | CP-800 |
| 150 | 226.8 | 170 | 208 | 50 | 33.6 | 126 | CP-800 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Poltek |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 100000 кг |
| Висота підйому | 176 мм |
| Висота підхоплення | 126 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 20.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гідравлічний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Доставка/Оплата | Можлива оплата за безготівковим розрахунком з ПДВ. Безкоштовна доставка по Києву, Одесі, Харкову та Львову при замовленні на суму понад 1000 грн. Перед відправкою деяких категорій товарів, ми можемо попросити Вас внести часткову передоплату. |
| Хід рейки | 50 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Ефективна площа: 143.06 см2; внутрішній Діаметр циліндра: 135 мм; Діаметр циліндра зовнішній: 178 мм; Хід штока: 50 мм; Маса: 20.4 кг; Габаритна висота min: 126 мм; Марка ручного насоса: CP-800. |
| Вид | Гідроциліндри |
- Ціна: 13 366,50 ₴


