
Домкрат-гідроциліндр високого типу POLTEK RC 100 т (04-420018)
21 826 ₴
20 734,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: 04-420018
- Гідроциліндр високого типу для підйому вантажів.
- Литий корпус з міцної сталі.
- Зносостійкий поршень, загартована опора штока.
- Посилена поворотна пружина.
- Працює в будь-якому положенні.
- Робочий тиск 700бар.
- Супроводжується сертифікатом якості.
- Стандарт: ДСТУ EN 1494:2018.
- Гарантія: 12 місяців.
- Бренд: POLTEK ®
.
Гідроциліндр - пристрій, що використовується для підняття важких вантажів. Домкрати-гідроциліндри незамінні при монтажі або демонтажі важкого обладнання, конструкцій, для відриву від площини важких верстатів і машин, в будівництві, також використовуються при проведенні ремонтів великих вузлів різної техніки. Основною особливістю домкратів є те, що вони на відміну від інших вантажопідйомних засобів (строп, талів, захоплень), працюють знизу, а не зверху вантажу.
В основі роботи домкрата лежить принцип тиску масла на поршень, за рахунок якого досягається велике підйомне зусилля. Плюсами гідравлічних домкратів є - велика вантажопідйомність, плавність ходу, компактність і надійність конструкції.
Відмінною особливістю гідроциліндрів є те, що вони працюють в парі з ручною або електричною маслостанцією (насосом).
Наша компанія пропонує тільки якісні вироби, перевірені в реальних умовах роботи. Всі домкрати-гідроциліндри проходять перевірку перед продажем, супроводжуються гарантією, паспортом та інструкцію з експлуатації.
Увага! Насос для накачування, в комплект не входить. Ви можете придбати його окремо.
|
Вантажопідйомність |
Ефективна площа |
Діаметр циліндру внутрішній |
Діаметр циліндру зовнішній |
Хід штоку |
Маса |
Габаритна висота min |
Марка ручного насосу |
|
тн. |
см2 |
мм |
мм |
мм |
кг |
мм |
|
|
10 |
15.89 |
45 |
63 |
150 |
4.5 |
207 |
CP-180 |
|
20 |
33.16 |
65 |
88 |
150 |
7.7 |
210 |
CP-700 |
|
25/30 |
50.24 |
63 |
104 |
150 |
12.5 |
214 |
CP-800 |
|
50 |
78.5 |
80 |
125 |
150 |
17.5 |
216 |
CP-800 |
|
100 |
143.06 |
100 |
178 |
150 |
34 |
226 |
CP-800 |
|
150 |
218.9 |
135 |
210 |
150 |
49 |
230 |
CP-800 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Poltek |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 100000 кг |
| Висота підйому | 376 мм |
| Висота підхоплення | 226 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 34 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гідравлічний |
| Додаткові характеристики | Ефективна площа: 143.06 см2; внутрішній Діаметр циліндра: 135 мм; Діаметр циліндра зовнішній: 178 мм; Хід штока: 150 мм; Вага: 34 кг; Габаритна висота min: 226 мм; Марка ручного насоса: CP-800. |
| Доставка/Оплата | Можлива оплата за безготівковим розрахунком з ПДВ. Безкоштовна доставка по Києву, Одесі, Харкову та Львову при замовленні на суму понад 1000 грн. Перед відправкою деяких категорій товарів, ми можемо попросити Вас внести часткову передоплату. |
| Хід рейки | 150 мм |
| Вид | Гідроциліндри |
- Ціна: 20 734,70 ₴


