


Ланка приварочна G80 (SL-349) 13-8 (03-430003)
429 ₴
- Готово до відправки
- Код: 03-430003
- Приварочна ланка 8 класу міцності (Grade 80).
- Коефіцієнт запасу міцності: 4:1.
- Матеріал виготовлення: міцна сталь.
- Стандарт: ДСТУ EN 1677-2:2014.
- Супроводжується сертифікатом якості.
- Гарантія: 6 місяців.
- Виробник: Китай
Приварювальна ланка використовується для підйому, переміщення і кріплення різних вантажів. Для цього ланку необхідно приварити до рівної металевої поверхні. Після проведення зварювальних робіт, ланку можна використовувати як вушко, просмикуючи в неї стропи, скоби або як захоплення для гака. Також ланка може застосовуватися як стаціонарна точка кріплення на автомобільному, залізничному і морському транспорті. Завдяки поворотній конструкції ланки, працювати з нею зручно і безпечно. Ланку виготовлено з міцної сталі. Коефіцієнт запасу міцності 4:1. Відповідає стандарту ДСТУ EN 1677-2:2014.

|
Позначення |
Вантаж-ть, тн |
A |
B |
C |
D |
F |
L |
R |
W |
Маса 1 шт, кг |
|
мм |
мм |
мм |
мм |
мм |
мм |
мм |
мм |
|||
|
7/8-8 |
2.0 |
20 |
20 |
14 |
40 |
15 |
62 |
5 |
41 |
0,47 |
|
10-8 |
3.15 |
23 |
23 |
16 |
44 |
17 |
69 |
6 |
44 |
0,69 |
|
13-8 |
5.3 |
29 |
25 |
22 |
50 |
23 |
80 |
6 |
54 |
1,46 |
|
16-8 |
8.0 |
35 |
27 |
25 |
66 |
27 |
88 |
7 |
68 |
2,40 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LT |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.46 кг |
| Висота | 80 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Коефіцієнт запасу міцності | 4 |
| Максимальне навантаження | 5.3 т |
| Робоче навантаження | 5.3 т |
| Тип ланки | Нероз'ємне |
| Ширина | 54 мм |
- Ціна: 429 ₴


