
Ланцюг довголанковий оцинкований DIN 5685С 2х22 (ціна вказана за 1 метр, замовлення кратно 5м)
18,82 ₴
Мінімальне замовлення — 5 шт.
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 03-830001
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Довголанковий зварний технічний ланцюг.
- Матеріал виготовлення: сталь.
- Покриття: оцинковане.
- Стандарт: DIN 5685C.
- Супроводжується сертифікатом якості.
- Гарантія: 6 місяців.
Ланцюг оцинкований довголанковий в основному використовується як кріпильний елемент при монтажі різних конструкцій. Також широке застосування довголанковий ланцюг знайшов в сфері народного господарства. Ланцюг можна використовувати для огорожі, кріплення або підвіски чого-небудь. Для запобігання негативного впливу навколишнього середовища і продовження терміну служби, ланцюги покриті шаром цинку.
Ланцюг відповідає сучасному європейському стандарту DIN 5685C.

|
Позначення |
Калібр ланцюга D, мм |
Шаг T, мм |
Ширина B, мм |
високе навантаження, кг |
Маса 1м, кг |
|
2х22 |
2 |
21 |
8 |
200 |
0,060 |
|
3х26 |
3 |
27 |
12 |
300 |
0,150 |
|
4х32 |
4 |
32 |
15 |
550 |
0,330 |
|
5х35 |
5 |
36 |
19 |
850 |
0,430 |
|
6х42 |
6 |
42 |
25 |
1300 |
0,630 |
|
7х48 |
7 |
48 |
27 |
1600 |
0,860 |
|
8х52 |
8 |
52 |
32 |
2300 |
1,100 |
|
10х65 |
10 |
66 |
40 |
4300 |
1,750 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LT |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.06 кг/м |
| Внутрішня довжина ланки | 21 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Калібр ланцюга | 2 мм |
| Матеріал ланцюга | Сталь |
| Зовнішня ширина ланки | 8 мм |
| Покриття | Цинк |
| Робоче навантаження | 0.2 т |
| Тип ланцюга | З довгим ланкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | Можлива оплата за безготівковим розрахунком з ПДВ. Безкоштовна доставка по Києву, Одесі, Харкову та Львову при замовленні на суму понад 1000 грн. Перед відправкою деяких категорій товарів, ми можемо попросити Вас внести часткову передоплату. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18,82 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.


