
Ланцюг вантажний круглоланковий 10 клас G100 13х39 (ціна вказана за 1 метр)
1 527,51 ₴
- Готово до відправки
- Код: 03-840004
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Вантажопідйомний ланцюг 10 класу (Grade 100).
- На 25% міцніше в порівнянні з G80.
- Коефіцієнт запасу міцності: 4:1.
- Матеріал виготовлення: термічно оброблена (загартована) легована сталь.
- Покриття: пофарбований.
- Стандарт: ДСТУ EN 818-2:2017, DIN 5687.
- Супроводжується сертифікатом якості.
- Гарантія: 6 місяців.
Ланцюг вантажний 10 класу міцності (Grade100) застосовується для виготовлення ланцюгових стропів 10 класу, ланцюгових стяжок, ручних ланцюгових талей, в якості протиугінного ланцюга для велосипеда і мотоцикла, а також для інших корисних господарських цілей. Завдяки використанню міцної загартованої легованої сталі при виготовленні вантажопідйомного ланцюга, він має високу міцність (На 25% міцніше G80) при невеликій вазі і компактних розмірах. Відповідає ДСТУ EN 818-2-2017, DIN 5687. Ланцюг пофарбований, синій.

|
Позначення |
Калібр ланцюга, d |
Шаг, p |
Ширина, мм |
Робоче навантаження |
Руйнівне навантаження |
Маса 1м |
|
|
мм |
мм |
a |
b |
т |
т |
кг |
|
|
6x18 |
6 |
18 |
8.7 |
21.6 |
1,40 |
5,6 |
0.95 |
|
8x24 |
8 |
24 |
10.9 |
28.8 |
2,5 |
10,0 |
1.57 |
|
10x30 |
10 |
30 |
13.5 |
36.0 |
4,00 |
16,0 |
2.46 |
|
13x39 |
13 |
39 |
17.5 |
46.8 |
6,70 |
26,8 |
4.18 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LT |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.18 кг/м |
| Внутрішня довжина ланки | 39 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Калібр ланцюга | 13 мм |
| Коефіцієнт запасу міцності | 4 |
| Матеріал ланцюга | Легована сталь |
| Зовнішня ширина ланки | 46.8 мм |
| Покриття | Забарвлення |
| Робоче навантаження | 6.7 т |
| Руйнівне навантаження | 26.8 т |
| Тип ланцюга | З коротким ланкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | Можлива оплата за безготівковим розрахунком з ПДВ. Безкоштовна доставка по Києву, Одесі, Харкову та Львову при замовленні на суму понад 1000 грн. Перед відправкою деяких категорій товарів, ми можемо попросити Вас внести часткову передоплату. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 527,51 ₴


