
Гак чалочний вантажний 320А (SL-130) 15 т
2 390 ₴
- Готово до відправки
- Код: 03-610008
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Гак чалочний типу 320А.
- Коефіцієнт запасу міцності: 5:1.
- Матеріал виготовлення: міцна сталь.
- Стандарт: ДСТУ EN 1677-2:2014.
- Супроводжується сертифікатом якості.
- Гарантія: 6 місяців.
- Виробник: Китай

Гак чалочний 320А використовується в стропах різного типу як захват для зачеплення і підйому вантажу. Гак виготовлений з міцної сталі. Коефіцієнт запасу міцності 5:1. Відповідає стандарту ДСТУ EN 1677-2:2014.

|
Вантажопідйомність, тн |
A |
B |
C |
D |
S |
F |
G |
H |
L |
Маса 1 шт, кг |
|
мм |
мм |
мм |
мм |
мм |
мм |
мм |
мм |
мм |
||
|
0.75 |
97 |
61 |
16 |
16 |
19 |
33 |
8 |
17 |
78 |
0.21 |
|
1.0 |
110 |
75 |
16 |
19 |
22 |
35 |
9 |
19 |
82 |
0.28 |
|
1.5 |
125 |
76 |
17 |
23 |
24 |
45 |
12 |
21 |
92 |
0.35 |
|
2.0 |
142 |
94 |
21 |
28 |
25 |
51 |
13 |
26 |
103 |
0.50 |
|
3.0 |
162 |
98 |
24 |
31 |
27 |
61 |
16 |
28 |
118 |
0.77 |
|
5.0 |
200 |
121 |
31 |
39 |
33 |
76 |
20 |
37 |
145 |
1.52 |
|
7.0 |
255 |
149 |
40 |
51 |
40 |
97 |
25 |
46 |
180 |
3.27 |
|
11.0 |
315 |
177 |
47 |
62 |
51 |
117 |
31 |
57 |
230 |
6.80 |
|
15.0 |
355 |
210 |
57 |
73 |
57 |
135 |
34 |
70 |
260 |
9.96 |
|
22.0 |
435 |
255 |
68 |
89 |
75 |
170 |
42 |
76 |
318 |
15.33 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LT |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 9.96 кг |
| Висота | 355 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Коефіцієнт запасу міцності | 5 |
| Максимальне навантаження | 15 т |
| Матеріал гака | Високоміцна сталь |
| Робоче навантаження | 15 т |
| Тип гака | Чалочний |
| Ширина | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 390 ₴


