- Гак чалочний 8 класу міцності (Grade 80).
- Коефіцієнт запасу міцності: 4:1.
- Матеріал виготовлення: міцна сталь.
- Стандарт: ДСТУ EN 1677-2:2014.
- Супроводжується сертифікатом якості.
- Гарантія: 6 місяців.
- Виробник: Китай

Гак чалочний 8 класу (Grade 80) використовується в стропах різного типу як захват для зачеплення і підйому вантажу. Основною відмінністю від гака 320А є більший розмір зіва. Крюк виготовлений з міцної сталі. Коефіцієнт запасу міцності 4:1. Відповідає стандарту ДСТУ EN 1677-2:2014.

|
Позначення |
Вантажопідйомність, тн |
Ø1 |
Ø2 |
B |
C |
E |
D |
Ø |
L |
Маса 1 шт, кг |
|
мм |
мм |
мм |
мм |
мм |
мм |
мм |
мм |
|||
|
6-8 |
1.12 |
9.0 |
14.0 |
21.0 |
78.0 |
24.0 |
21.0 |
20.0 |
108.0 |
0.3 |
|
7/8-8 |
2.0 |
11.0 |
17.0 |
25.0 |
97.0 |
30.0 |
26.0 |
25.0 |
133.0 |
0.4 |
|
10-8 |
3.15 |
15.0 |
22.0 |
35.0 |
116.0 |
34.0 |
39.0 |
38.0 |
167.0 |
0.9 |
|
13-8 |
5.3 |
19.0 |
28.0 |
43.0 |
150.0 |
39.0 |
54.0 |
43.0 |
213.0 |
1.7 |
|
16-8 |
8.0 |
23.0 |
35.0 |
46.0 |
182.0 |
46.0 |
64.0 |
50.0 |
255.0 |
3.2 |
|
20-8 |
12.5 |
24.0 |
44.0 |
60.0 |
214.0 |
60.0 |
80.0 |
62.0 |
305.0 |
5.8 |
|
22-8 |
15.0 |
32.0 |
44.0 |
75.0 |
235.0 |
71.0 |
81.0 |
62.0 |
348.0 |
8.5 |
|
26-8 |
21.2 |
35.0 |
61.0 |
79.0 |
275.0 |
81.0 |
82.0 |
64.0 |
394.0 |
13.0 |
|
32-8 |
31.5 |
37.0 |
64.0 |
86.0 |
350.0 |
102.0 |
112.0 |
88.0 |
480.0 |
17.0 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LT |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.8 кг |
| Внутрішній діаметр гака | 80 мм |
| Висота | 305 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Коефіцієнт запасу міцності | 4 |
| Максимальне навантаження | 12.5 т |
| Матеріал гака | Високоміцна сталь |
| Робоче навантаження | 12.5 т |
| Тип гака | Чалочний |
- Ціна: 1 351 ₴



