



Домкрат гідравлічний підкатний 3 т (04-420046)
4 192 ₴
3 982,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: 04-420046
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Гідравлічний підкатний домкрат.
- Швидкий підйом, плавний хід.
- Зручна, ергономічна рукоятка.
- Супроводжується сертифікатом якості.
- Стандарт: ДСТУ EN 1494:2018
- Гарантія: 6 місяців.
- Виробник: Китай

Гідравлічний домкрат підкатного типу є універсальним вантажопідйомним пристроєм, здатним піднімати, утримувати і фіксувати вантаж, маса якого не перевищує 3 тонни. Дана модель використовується переважно в автомайстернях та на СТО.
Дозволяє піднімати та утримувати вантаж на висоті від 140 до 460 мм, де 140 мм – це мінімальна висота зачепа, а 460 мм – висока висота підйому.
Пристрій виконаний у вигляді візка з чотирма коліщатками, підйомним штоком та приводною ручкою, що робить роботу з цим домкратом швидкою та мобільною. Корпус виконаний з міцного металу, завдяки якому вся конструкція безпечно витримує заявлений виробником тоннаж.
|
Вантажопідйомність, тн |
Мінімальна висота, мм |
висока висота, мм |
Маса, кг |
|
3 |
140 |
460 |
22,0 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LT |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 22 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Гідравлічні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Підкатні |
| Вантажопідйомність (т) | 3 |
| Максимальна висота підйому | 460 мм |
| Мінімальна висота підйому | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 982,40 ₴


