


Лебідка електрична канатна KCD 380В POLTEK 0.5/1.0 т, 60 м (04-311019)
29 860 ₴
- Готово до відправки
- Код: 04-311019
- Електрична канатна лебідка професійного класу!
- Тип лебідки: посилена конструкція (Heavy duty);
- Стандарт: ДСТУ EN 14492-1:2018;
- Робоча напруга: 380В, 3 фази;
- Висока надійність, легкість обслуговування, гарантія безпеки;
- Низький рівень шуму;
- Супроводжується паспортом;
- Гарантія: 12 місяців
- Бренд: POLTEK ®

Модель KCD є різновидом електричної канатної талі, яка щодня використовується в шахтах, портах і горах. Робоча температура довкілля становить від -20 ℃ до +40 ℃.
Не використовують у місцях, де відносна вологість перевищує 85%, де існує небезпека спалаху та вибуху, а також де багато корозійно-активних газів.
У разі використання на відкритому повітрі необхідно обладнати захист від вологи.
Постійна швидкість завантаження: FC 25%
Час підйому на годину: 120 разів/година
Лебідка має однолінійну конструкцію, тобто двигун, редуктор, гальмівна система та барабан розташовані на прямій лінії, що простіше встановити та відремонтувати, ніж традиційна лебідка.
Використовується обертання циркуляційних шестерень для підвищення ефективності, а редуктор є компактнішим. Шестерні виготовлені із сталі 45 і прецизійно оброблені, що забезпечує їхню тривалий термін експлуатації.
Використовується електромеханічний інтегрований гальмівний пристрій із внутрішнім конусом. Поки двигун працює, гальмування буде автоматично вимкнено. Коли двигун зупиняється, гальмо замикається та виконує гальмування. Гальмівний пристрій встановлюється всередині обладнання, щоб уникнути просковзування, викликаного проникненням стічних вод, піску, оливи та іншого сміття, щоб гальмівна система могла забезпечити надійну роботу.
|
Позначення |
Напруга, В |
Потужність, кВт |
<strong>Діаметр каната, мм |
Швидкість підйому, м/хв |
Вага, кг |
|
0,5/1,0т |
380, 3 фази |
1,5 |
7,7 |
8/16 |
95 |
|
1,0/2,0т |
3,0 |
11 |
170 |
||
|
1,5/3,0т |
4,5 |
13 |
241 |
||
|
2,0/4,0т |
4,5 |
13 |
254 |

|
Позначення |
A, мм |
B, мм |
C, мм |
D, мм |
E, мм |
F, мм |
G, мм |
H, мм |
I, мм |
|
0,5/1,0т |
752 |
370 |
390 |
265 |
595 |
400 |
204 |
98 |
340 |
|
1,0/2,0т |
840 |
440 |
470 |
270 |
690 |
440 |
260 |
90 |
402 |
|
1,5/3,0т |
935 |
520 |
550 |
295 |
790 |
490 |
290 |
100 |
475 |
|
2,0/4,0т |
935 |
520 |
550 |
295 |
790 |
490 |
290 |
100 |
475 |
|
Примітка: існує похибка 5 мм |
|||||||||
Принципова схема електролебідки KCD POLTEK:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Poltek |
| Стан | Новий |
| Тип обладнання | Лебідка |
| Висота підйому з блоком | 60 м |
| Гарантія | 12 місяців |
| Вантажопідйомність (т) | 0.5/1.0 |
| Довжина | 0.75 м |
| Комплектація | Лебідка, паспорт |
| Напруга | 380 В |
| Привід | Електричний |
| Швидкість підйому з блоком | 8/16 м/хв |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Лебідки |
| Тяговий механізм | Канатний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 95 кг |
| Висота | 390 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | Можлива оплата за безготівковим розрахунком з ПДВ. Безкоштовна доставка по Києву, Одесі, Харкову та Львову при замовленні на суму понад 1000 грн. Перед відправкою деяких категорій товарів, ми можемо попросити Вас внести часткову передоплату. |
- Ціна: 29 860 ₴


