Домкрат-гідроциліндр подвійної дії POLTEK YDRR-50200 50 т, 200 мм (04-420060)
15 960 ₴
- Готово до відправки
- Код: 04-420060
- Гідроциліндр подвійної дії для підйому вантажів.
- Необхідно використовувати двоконтурний насос.
- Литий корпус з високоміцної сталі.
- Зносостійкий поршень, загартована опора штока.
- Працює в будь-якому положенні.
- Робочий тиск 700бар.
- Супроводжується сертифікатом якості.
- Стандарт: ДСТУ EN 1494:2018.
- Гарантія: 12 місяців.
- Бренд: POLTEK ®
.
Гідроциліндр подвійної дії Poltek - пристрій, що дозволяє примусово (за допомогою тиску масла) рухати шток гідроциліндра в обидва напрямки. Домкрати-гідроциліндри незамінні при монтажі або демонтажі важкого устаткування, конструкцій, для відриву від площини важких верстатів і машин, у будівництві, також використовуються при проведенні ремонтів великих вузлів різної техніки, штовхання та повернення гідравлічним зусиллям, як рушійний елемент в обладнанні.
В основі роботи домкрата лежить принцип тиску масла на поршень, за рахунок якого досягається велике підйомне або штовхальне зусилля. Плюсами гідравлічних домкратів є - велика вантажопідйомність, плавність ходу, компактність і надійність конструкції.
Відмінною особливістю гідроциліндрів є те, що вони працюють в парі з електричною маслостанцією, також подвійної дії (двоконтурним насосом).
Відрізняються високою якістю виконання.
Наша компанія пропонує тільки високоякісні вироби, перевірені в реальних умовах роботи. Всі домкрати-гідроциліндри проходять перевірку перед продажем, супроводжуються гарантією, паспортом та інструкцією по експлуатації.
Увага! Насос для накачування, в комплект не входить.

|
Модель |
Вантажопідйомність |
Діаметр циліндра внутрішній, |
Діаметр циліндра зовнішній, |
Хід штока |
Маса |
Габаритна висота (min), |
|
|
тн. |
мм |
мм |
мм |
кг |
мм |
||
|
YDRR-5500 |
5 |
25 |
45 |
500 |
5.7 |
590 |
CP-700S, ZCB-700AB, DB-D2 |
|
YDRR-51000 |
5 |
25 |
45 |
1000 |
12.1 |
1090 |
|
|
YDRR-10500 |
10 |
30 |
55 |
500 |
8.5 |
610 |
|
|
YDRR-101000 |
10 |
30 |
55 |
1000 |
13.9 |
1110 |
|
|
YDRR-20500 |
20 |
35 |
75 |
500 |
15.6 |
610 |
|
|
YDRR-201000 |
20 |
35 |
75 |
1000 |
24.5 |
1110 |
|
|
YDRR-50200 |
50 |
78.6 |
140 |
200 |
34.6 |
350 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Poltek |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 50000 кг |
| Висота підйому | 200 мм |
| Висота підхоплення | 350 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 34.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гідравлічний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Доставка/Оплата | Можлива оплата за безготівковим розрахунком з ПДВ. Безкоштовна доставка по Києву, Одесі, Харкову та Львову при замовленні на суму понад 1000 грн. Перед відправкою деяких категорій товарів, ми можемо попросити Вас внести часткову передоплату. |
| Хід рейки | 200 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Діаметр циліндра внутрішній: 78.6 мм; Діаметр циліндра зовнішній: 140 мм; Хід штока: 200 мм; Маса: 34.6 кг; Габаритна висота min: 350 мм; Рекомендована марка насоса: CP-700S, ZCB-700AB, DB-D2. |
| Вид | Гідроциліндри |
- Ціна: 15 960 ₴







