


Гідравлічний вантажопідйомний стіл POLTEK 500 кг, 0.9 м
22 059 ₴
- Готово до відправки
- Код: 04-660031
- Підйомний стіл гідравлічний пересувний (підйомна платформа) для переміщення вантажів;
- Вантажопідйомність 300-800 кг, висота підйому 340-900 мм;
- Посилена рама і гідроциліндр;
- Ролики з поліуретановим покриттям;
- Прецизійні підшипники;
- Супроводжується сертифікатом якості.
- Відповідає EN 1757-2;
- Гарантія: 12 місяців;
- Бренд: POLTEK
.
Гідравлічні вантажопідйомні столи (підйомні платформи) "POLTEK" відрізняються хорошими експлуатаційними показниками і надійністю. Це досягається завдяки ретельному контролю якості на всіх етапах виробничого процесу, запровадженому на заводах компанії.
Дані вантажопідйомні столи оснащені модернізованим гідравлічним домкратом підвищеної надійності. Термін служби гідровузла до першого ремонту, при дотриманні правил експлуатації, в середньому становить не менше 2-х років.
Корпус гідравлічного столу зварений з якісної сталі на автоматичних роботизованих лініях, що забезпечує правильну геометрію. Деталі, які мають основне навантаження виготовлені методом лиття.
Колеса металеві, з поліуретановим покриттям. Для зручності обслуговування всі вузли і з'єднання оснащені маслянками.
Також, значним аргументом на користь придбання вантажопідйомного столу "POLTEK", є дуже демократична ціна.
Звертаємо Вашу увагу, що Центр вантажопідйомні "ЛОАД-ТЕХ" здійснює ремонт і гарантійне обслуговування гідравлічних вантажопідйомних столів на базі власного сервісного центру.
|
Вантажопідйомність, кг |
Розміри (ДхШхВ), мм |
Мін. висота столу, мм |
Макс. висота столу, мм |
Колеса, мм |
Кількість накачувань до верхнього положення |
Висота ручки від землі, мм |
Вага столу, кг |
|
300 |
855х500х50 |
340 |
900 |
Ø127 |
до 32 |
970 |
82 |
|
500 |
855х500х50 |
340 |
900 |
Ø127 |
до 32 |
970 |
87 |
|
800 |
1000х510х55 |
420 |
1000 |
Ø150 |
до 70 |
996 |
115 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Poltek |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 87 |
| Доставка/Оплата | Можлива оплата за безготівковим розрахунком з ПДВ. Безкоштовна доставка по Києву, Одесі, Харкову та Львову при замовленні на суму понад 1000 грн. Перед відправкою деяких категорій товарів, ми можемо попросити Вас внести часткову передоплату. |
| Основні | |
| Вид | Механічні |
| Висота в складеному стані | 340 мм |
| Висота підйому | 0.9 м |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колеса | 127 мм |
| Комплектація | Стіл, паспорт |
| Покриття | Порошкова фарба |
| Розмір платформи | 855х500 мм |
| Розміри | 855х500х50 мм |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 22 059 ₴


